Naše služby

Vše pro děti, trenéry, rodiče, kluby, města a partnery!

Zde jsou popsány základní oblasti spolupráce. Pro děti, trenéry, rodiče, kluby, obce a partnery.


Pro DĚTI připravujeme primárně organizované sportovní pobyty spojené i s účastí na mezinárodním turnaji. Již nyní mohou děti využít služeb Tennisteam.cz a nakupovat se slevou služby a produkty našich značek. Dále podporujeme i jednotlivce.


TRENÉŘI, KLUBY i RODIČE mohou již teď využívat možnost nákupu, ale i prodeje služeb a produktů našich značek s tím, že se k tomu váže i odměna. Máte chuť se zapojit do organizace soustředění nebo sportovních pobytů, prosím, o kontaktování. Tenis je nákladný i časově. Pojďme si odlehčit.


Jste OBEC, která nevyužívá potenciál svých sportovních areálů nebo snad kurty zarůstají trávou. Prosím o kontaktování. Rádi pomůžeme najít způsob, jak je využit pro děti. Už fungujeme v 10 obcích i městech ve dvou krajích. Zakládali jsme nové oddíly nebo zrekonstruovali kurty, či obnovili jejich funkčnost. Ale chceme dál růst. Dává to tak větši šanci pro více dětí na zdravější způsob života.


Tak jako dětí, trenérů, klubů, rodičů i obcí si strašně vážíme, tak rádi pomáháme i obchodním PARTNERŮM. Chcete vidět děti v růst? Rádi Vás připojíme k našim partnerům. Není to jen o sponzoringu a reklamě, ale rádi budeme Vaše produkty nebo služby nabízet našimi prodejními kanály. Víme, že i my pro Vás musíme mít přidanou hodnotu, abychom si zasloužili i třeba malou odměnu.

JAMI Agency s.r.o., U Borského parku 27, Plzeň
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!